מרכז הצלילה יו דייב נוסד בשנת 2006 וחרט על דיגלו לתת שירותי צלילה ברמת איכותית ומקצועיות גבוהים ביותר מהצד האחד, תוך שמירה על רמת מחירים סבירה מהצד האחר.
ואכן, תוך פרק זמן קצר למדי הפך המקום לאבן שואבת לצוללים שחיפשו מועדון ברמה מקצועית גבוהה, המשלב אוירה ביתית חמה ויחס אישי לכל לקוח.
לקוחות U-DIVE נהנים ממגוון פעילויות ושירותי צלילה.
במועדון הצלילה ישנו בית ספר לצלילה מתקדמת של ארגון הצלילה הטוב בעולם IANTD כיתה לימוד מאובזרת הכוללת מיזוג אויר מערכת מולטימדיה חדישה.
דלפק קבלה להשכרת ציוד לצולל המוסמך . ציוד המועדון מחודש בכל תחילת עונה. הציוד מתוחזק על ידי המעבדה ועומד תחת התקנים של ארגון הצלילה ורשות הצלילה.
מעבדה משוכללת לטיפול הציוד המועדון וציוד הלקוחות
פינת ישיבה (זולה ) אשר ניתן לשבת או לשכב ולהיזרק על מזרונים וכריות עם נוף הרי אדום ולתפוש שלווה בין הצלילות .

איפה אנחנו ממוקמים

בחוף אלמוג באילת, על כביש אילת טאבה. חזית המועדון פונה אל הים האדום והרי אדום למגרש חניה רחב ידיים ללקוחות המועדון ישנה גישה עם רכב לצרכי פריקה והעמסת ציוד, מרחק של מטרים ספורים מדלפק המועדון. לצד המועדון רחבה מרווחת ומקורה עם שולחנות ישיבה והתארגנות לצוללים ולצד פינת הזולה , בצידו השני של המועדון ישנם תאים לאכסון ציוד ולשמירת חפצים. מיקומו של המועדון מהווה גם נקודת יציאה מושלמת לאתרי הצלילה של חוף אלמוג. ואם תמשיכו לגלול את הדף ותגלו לא רק היכן אנחנו, אלא גם את מה שיש לנו להציע…

בית ספר לצלילה

מציע מגוון רחב של קורסי צלילה, החל מקורס צלילה צולל בפיקוח ועד לקורסי מדריך מדריכים. בצלילה טכנית מקורס צולל נייטרוקס ועד צולל טרימיקס כולל קורסי מדריכים עד לדרגת טרימיקס, ניתן לרכוש ידע ולצבור ניסיון על מספר רב של מערכות סגורות . לרשימת הקורסים המלאה לחצו כאן.
כיתה מרווחת וממוזגת המצוידת במיטב ציוד ההדרכה והמולטימדיה לרווחת החניכים . כל פעילויות ההדרכה הכיתה ובים מתבצעות על ידי מדריכי צלילה מנוסים, שפועלים בפיקוח רשות הצלילה ובקר איכות של ארגון הצלילה IANTD.

שירותי דלפק

פעילויות נוספות – במקום ניתן לשכור ציוד צלילה, סקוטרים תת מימיים (נדרש קורס המתקיים במקום) שירותי דחיסה .לצוללים מוסמכים אשר מעוניינים לצלול עצמאית במגוון אתרי הים האדום.
צלילות מודרכות – לאלא שלא מכירים את אתרי הים ומעוניינים בליווי והנחיה של מדריכים אנו מציעים מגוון רחב ועשיר של אתרי צלילה בליווי מובילי הצלילה של המועדון – יציאות יומיות לאתרי צלילה נבחרים באילת.
צלילת היכרות הגעת עם חבר או בין משפחה לאילת ? הם רוצים להתנסות בצלילה ?אנו ניכח אותם לצלילת כיף בין האלמוגים והדגים של הים האדום.
צלילה טכנית – לפני למעלה מ 30 משנה הוקם ארגון הצלילה הבינלאומי IANTD אשר חרט על דיגלו צלילה בטוחה יותר עמוקה יותר וארוכה יותר מעבר לגבולות הצלילה הספורטיבית הארגון הגיע לישראל לפני למעלה מ-16 שנה והכשיר מאות אלפי צוללי נייטרוקס וצוללים טכניים . אנו החלטנו לעבוד אם הארגון לאור הידע המקצועי הניסיון הרב של הארגון והמיקצועיות בתחום הצלילה הטכנית המציע מגוון של קורסים טכניים החל מקורס נייטרוקס למתחילים ועד וצלילות טרימיקס, קורסי מערכות סגורות למתקדמים על 7 סוגי מערכות שונות .
כיום אנו המועדון היחידי בישראל אשר יכול להציע לצולל הטכני מיגוון רחב של מערכות סגורות לרכישה או לביצוע קורס .
כמו כן מוצעים שירותי דחיסה לכל תערובת גז הנדרשת לביצוע פעילות הצלילה הטכנית.

צלילה בעולם – ככל מועדון חברים אנו מציעים ללקוחות המועדון אשר חשקה נפשם בחופשת צלילה
אנו ביו-דייב בחרנו לעבוד עם חברת הטיולים המובילה בישראל וויל דייב. אשר במסגרתה אנו יוצאים למגוון רחב של יעדי צלילה בעולם בין מסלולי הטיול קיימים עקבה ירדן. מלטה , מלדיבים, פלאו, קובה ועוד מגוון רחב של מסלולים בהתאם לעונה ולטיב הצלילה.

שירותים נוספים – חנות לציוד צלילה שבה ניתן למצוא ציוד של מיטב היצרנים בעולם, שאת חלקו אנחנו מייבאים ישירות.
בנוסף לפעילויות הצלילה אנו מציעים ללקוחותינו אפשרויות לסידורי לינה ברמות שונות.

המועדון קיימת רשת אלחוטית לרווחת הצוללים.

ימי פעילות: המועדון פתוח בכל ימות השנה למעט יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ויום כיפור

שעות הפעילות: שעות הפעילות שלנו הן משעה 08:30 – 17:00 בימים א-ה ושבת ו 08:30 – 18:00 בימי שישי

בחופשת הקיץ וחגים: מהשעה 08:00-17:00 בימים א-ה ושבת. בימי שישי 07:30-19:00.

לקבלת מידע נוסף, צרו עמנו קשר בשעות הפעילות בטל: 08-6376015 במייל: info@udive.org