מועדון 5 כוכבים PADI

יו-דייב הינו בית ספר IDC* ברמת 5 כוכבים (*מרכז להכשרת מדריכים) של הארגון הבינ"ל הגדול בעולם פאדי (PADI) .המועדון ממוקם על שפת ים סוף שבאילת. במועדון מארחים צוללים לאורך כל השנה ואנו מציעים קורסי צלילה לכל רמות הצלילה אשר מותאמות אישית לצרכים והרצונות האישיים שלכם. יו-דייב מציע למעלה מ-30 קורסים ותוכניות צלילה של פאדי אשר מתאימים לכולם – מבוגרים, ילדים, משפחות, צוללים וגם לאלו שלא צוללים. אנו חותרים לעודד ולטפח את היחודיות שלכם, לקחת בחשבון את רצונותיכם ולהציע לכם תוכניות מותאמות אישית לפי רמת הצלילה שלכם ולעיצוב הרמה שאליה תרצו לשאוף ולהגיע.

הצוות של יו-דייב מורכב מהמדריכים המקצועיים ביותר, מדריכים נחמדים אדיבים ששמחים לעזור ותמיד נמצאים שם בשבילכם, האידיולוגיה של יו-דייב דוגלת באיכות הדרכה, שרות לקוחות מותאם אישית ואווירה חמה ומשפחתית.

יו-דייב הוקם בשנת 2006 ע"י סרג' פיטוסי, קורס דירקטור של פאדי, תואר שמעיד על רמת ההדרכה הגבוהה ביותר בעולם הצלילה, סרג' הינו בין 60 קורסי הדירקטורים המובילים בעולם, מתוך 150,000 מקצוענים של פאדי ברחבי העולם. סרג' הוא גם מאמן מדריכי צלילת טרימיקס וצלילה טכנית – Tec Deep Instructor Trainer & Tec Trimix Instructor Trainer.

מאז ימיו הראשונים יו-דייב קיבל את התואר היוקרתי "מועדון 5 כוכבים IDC של PADI".  PADI הינו ארגון הצלילה הספורטיבית הבינלאומי הגדול בעולם והוא מיוצג על ידי למעלה מ-6200 מועדוני צלילה ואתרי-נופש ((Resorts ברחבי העולם. מרכז הצלילה יו-דייב עובד בייחודיות על פי הסטנדרטים של PADI ועומדת בכל הדרישות והתקנים הנוגעים לשיטות לימוד, בטיחות והגנה סביבתית.

יו-דייב הינו אחד ממועדני הינו אחד ממועדני הצלילה המקצועיים והנחשבים באירופה. הוא מחזיק בפרס "מרכז הצלילה של פאדי החדשני ביותר בישראל לשנת 2010".מועדון הצלילה מנפיק יותר מ-800 הסמכות לשנה, עם היחס הגבוה בישראל לצוללים הממשיכים לצלול ולהתפתח.  אנחנו מסמיכים יותר מ-80% ממדריכי PADI בארץ ומארחים לקוחות מכל העולם.

תוכניות הלימוד שלנו גמישות ומועברות על ידי מקצועניים מנוסים מעולם הצלילה. אנו משתמשים בעזרי הלימוד המתקדמים ביותר ובטכנולוגיות מדיה מגוונות לכל השיעורים שלנו. הקורסים מועברים בצרפתית, אנגלית, ספרדית, עברית, רוסית והולנדית. הספרים ועזרי הלימוד קיימים ביותר מ-25 שפות.

יו-דייב הוא גם מרכז אימונים מקצועי למדריכים, עוצב בהתאמה לארח מקצועני צלילה בכל הרמות ומרכז צלילה טכנית.

אנו מספקים ציוד חדיש ברמה הגבוהה ביותר של המותג המוביל .Scubapro יו-דייב הינה השותפה הבלעדית של המותג סקובה-פרו ואנו שייכים לאיגוד מועדוני צלילה Scubapro Scubapro  Association Education – S.E.A. היא היצרנית המובילה בעולם לציוד צלילה.