דייבמאסטר

קורס צלילה דייבמאסטר של פאדי הינו הצעד הראשון לקראת הקריירה שלך בצלילה. הקורס אינטנסיבי מאוד ולכן חייב להיות מותאם לציפיות שלך, אם אתה מעוניין בהרחבת הידע הכללי בצלילה ברמה תיאורטית ומעשית ואז יתכן שתוכל להתחיל את דרכך  להסמכה כמדריך פאדי.

קורס צלילה זה יאפשר לך להרחיב את הידע הכללי שלך על צלילה והסביבה התת- מימית ויעמיק את הידע שלך בנושאים כמו, פיזיקה, פיזיולוגיה, ציוד, טבלאות הצלילה ודקומפרסיה. בנוסף, תלמד איך להתנהל עם תלמידים בקורס בנוכחות מדריך ואיך להוביל צוללים מוסמכים מתחת למים באופן עצמאי. במהלך הקורס תחדד את כישורי הצלילה שלך ותלמד את הנהלים המאפשרים לך לפקח על צוללים מכל הרמות מתחת למים. כחלק מהקורס תידרש לבצע הצלה בים, להראות יכולת פתירת בעיות, להתנהל במקרי חירום ומצבי מצוקה, לצייר מפה תת- מימית, תשתף בתרחישי עומק וסריקה והצפה ועוד.

עם הסמכתך לדייבמאסטר של פאדי תזכה בדרגה המקצועית הראשונה המעניקה לך חברות בארגון,  ומאפשרת לך גישה לעדכונים שוטפים על תוכניות הדרכה בצלילה, קידום טכנולוגי ותעשיית הצלילה בכלל. הסמכת הדייבמאסטר פותחת בפניך את הקורסים הבאים: עוזר מדריך, מדריכים, מדריך צילום דיגיטלי תת-מימי, מדריך עזרה ראשונה ומדריך במתן חמצן.

תנאי קבלה:

 - הסמכה כצולל מים פתוחים מתקדם (שני כוכבים) של פאדי או שווה ערך

- הסמכה כצולל הצלה של פאדי או שווה ערך

- 40 צלילות רשומות מתחילת הסמכתך כצולל

- 60 צלילות רשומות מרגע הסמכתך, כולל צלילות שנעשו במהלך תוכניות מודרכות שונות.

משך הקורס: 15-10 ימים

הגבלת גיל: 18 שנים

מחיר: 2.750 ש"ח

המחירים אינם כוללים ערכת חניך ודמי הסמכה. 

המחירים שמופיעים באתר הינם המחירים כפי שעודכנו לאחרונה. יתכן כי המחירים השתנו מאז העדכון האחרון.