קורס צלילה

האם אי פעם רצית לחקור עולם אחר? לחוות תחושות של חוסר משקל ולנשום מתחת למים? הצלילה מציעה לך חוויה בסביבה מרתקת תוך דגש על הרגשה טובה ומגע עם הטבע. מועדון צלילה יו-דייב מציע לך הזדמנות להכיר את העולם הזה. אצלנו  תלמד לנשום מתחת לפני המים יותר מהר ממה שחשבת!

צוות מיומן ומדריכים מצוינים יטפלו בך בצורה המקצועית ביותר.

יו-דייב הינו מועדון חמישה כוכבים של ארגון צלילה פאדי, ארגון הצלילה הגדול בעולם. אנו מציעים מגוון רחב של קורס צלילה של PADI, כולל קורס צלילה להכשרת מדריכי צלילה. פאדי מספק חומרי לימוד איכותיים ושומר על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. בסיום קורס צלילה תקבל תעודה בינלאומית המוכרת במועדוני צלילה ברחבי העולם.

קורס צלילה באילת בזמן החופשה מהווה פעילות מיוחדת שאפשר לעשות עם כל המשפחה, עם חברים או לבד עם הצוות שלנו שתמיד מוכן לשתף את הידע שלהם. אנו נוביל אותך אל תוך עולם קסום לחוויה בלתי נשכחת. צלול בים האדום, תהינה מכל קורס צלילה פאדי וחקור את האפשרויות המחכות לך בממלכה התת ימית. ההרפתקאה ממש לפניך!

אם אתה תוהה איזה מבין מגוון הקורסים מתאים לך, להלן מספר הסברים קצרים:

קורס צלילה למתחילים: תחוו תחושות חדשות.

קורס צלילה אלו מעניקים לך את החוויה הראשונה של נשימה מתחת למים ומאפשרים לך הזדמנות לגלות את עולם התת ימי. הקורסים הנפוצים ביותר הם קורס "מים פתוחים" וקורס "צולל סקובה" (למי שממהר).

 

קורס צלילה למתקדמים  קורס התמחות: המשיכו עם ההרפתקאה התת מימית.

אם אתה כבר צולל ומעוניין להעשיר את חווית הצלילה שלך, קורס צלילה למתקדמים מציעים תכניות מגוונות (בדרך כלל קצרות) שתאפשרו לך לשפר את טכניקות הצלילה ולהרחיב את הידע שלך בעולם הימי. תגלה תחביבים חדשים דרך קורס "מים פתוחים מתקדם", קורסי התמחות, קורס "צולל הצלה"…ואולי תקבל את ההכשרה הגבוהה ביותר בקרב חובבני הצלילה: צולל מאסטר!

 

קורסי צלילה מקצועיים: שנה את חייך, תהיה מדריך צלילה.

אם התמכרת לצלילה, כמונו, ורוצה להפוך אותה למקצוע שלך, בחר בקורס מקצועי של פאדי. תוך מספר חודשים קבל את רשיון מדריך הצלילה וחלוק את התשוקה שלך בהשגחת צוללנים והוראתם. בכדי להגיע לרמה הזו, יש צורך בשני קורסים עיקריים: קורס "דייבמאסטר" וקרוס מדריכים.

 

קורסי צלילה טכנית: עבור את הגבולות

צלילה טכנית אינה מתאימה לכל אחד אבל, אם אתה אוהב ספורט "אקסטריים" והנך צוללן מצוין, תוכל להגיע לאן שכמעט אף אחד לא הגיע לפניך ולחקור את עומקי העולם התת ימי המיסטוריים. תרגיש את האדרנלין!

 

כדי להתכונן לקורס הצלילה שלכם ולפני הגעתכם ליו-דייב, אתם יכולים לרשום את עצמכם בצורה הבאה :

ראשית, עליכם למלא את טופס הצהרת בריאות: יידרש אישור רפואי מרופא אם גילכם מעל 45.

אם עניתם "כן" לאחת השאלות, אתם צריכים לראות רופא צלילה ע מנ למלא את החלק השני של טופס הצהרת הבריאות עם חתימת ההסכמה שלו.

לרשותכם גם טופס ההרשמה כדי לתת לנו את הפרטים שלך והתאריך של קורס הצלילה שלך.

 

כאשר זה נעשה, אתה יכול לשלוח לנו הכל בinfo@udive.org.