קורס צלילה כוכב אחד

קורס צלילה כוכב אחד של פאדי (PADI Open Water Diver) הינו הצעד הראשון בעולם התת- ימי. הוא פותח בפניך עולם חדש בו תלמד איך להתפתח כצולל עצמאי. קורס צלילה זה ילמד אותך את יסודות הצלילה בכדי שתוכל להכיר את העולם התת- ימי ואת החי והצומח המצויים בו.

לאלו המעוניינים בלוח זמנים גמישים, ניתן להשלים את הקורס בשלבים. וזאת לפני הרשמה ישירות לקורס צלילה כוכב ראשון של פאדי, תוכל לבחור באופציה המתאימה לך:

  • תוכנית דיסקבר סקובה נמשכת כמה שעות בלבד ומאפשרת לך חשיפה עם העולם התת- מימי. תוכנית זו הוא חלק בלתי נפרד מקורס צלילה כוכב ראשון ומאפשרת הכרה להמשך הקורס.
  • קורס סקובה דייבר מותאם לאלו שאינם יכולים להשקיע  לא יותר מ- 3 ימים למען קורס הצלילה הראשון שלהם. קורס זה מקביל לחלק הראשון של קורס צלילה כוכב ראשון גם בחלקו המעשי וגם בחלקו התיאורטי. בסופו של הקורס ניתנת הסמכה המאפשרת לך בתחילה לצלול תחת השגחת מקצוען של פאדי לעומק מקסימאלי של 12 מטרים ומהווה הכרה להשלמת קורס צלילה כוכב ראשון בתוספת של יומיים בלבד.

 קורס צלילה כוכב ראשון של פאדי הוא קורס של חמישה ימים (מחוייב על פי החוק הישראלי לצלילה) וילמד אותך את כל הבסיס לצלילה. באילת, הקורס מתבצע לכל אורכו בים. קורס צלילה כוכב ראשון של פאדי מורכב משלושה חלקים:

  • שיעורי מים מוגניםמלמדים את הנהלים הבסיסים בצלילה. תקבל חמישה שיעורים מעשיים של מים מוגנים, בתנאים מקבילים לבריכה או דומים לה ובעומק לא יותר מחמישה מטרים.הים באילת ידוע כבעל אותם תנאים כבבריכה.
  • השיעורים התיאורטיים תואמים בדי.וי.די ובספר לתרגילים המעשיים בים. בשיעורים אלו תלמדו את הדברים הבאים: העקרונות הפיזיקלים והפיזיולוגיים של השהות במים (ציפה, לחץ, עומק, אוויר…); ציוד צלילה והדרך להשתמש בו; שיטת החבר לצלילה ומשמעות הסימנים מתחת למים; הערכת בטיחות; הסביבה המימית והשימור שלה; השימוש בטבלאות ומחשבי צלילה. מבחן עיוני הוא השלב האחרון של הקורס.
  • צלילות מים פתוחים מחזקות את הידע והמיומנויות שלך כך שתוכל להרגיש בנוח לחלוטין במים ולהגיע לרמת יכולות הנדרשת לקבלת הסמכת צולל מים פתוחים של פאדי. אתה תעשה שש צלילות מים פתוחים (המחוייבות עפ"י רשות הצלילה הישראלית, לעומת ארבע המחוייבות על פי פאדי) בסביבה טבעית, זאת אומרת, בים סוף באילת, ותרגילים בעומק של יותר מחמישה מטרים.

לאחר קבלת הסמכתך תוכל לצלול בכל מקום בעולם בליווי בן זוג לעומק מקסימאלי של 18 מטרים. הסמכתך כצולל כוכב ראשון מאפשרת לך להתקדם לקורס צלילה כוכב שני ולהתמחויות שונות. במידה ותרצה, ניתן לכלול בקורס זה תרגילים שישמשו כהכרה לקורס צולל הצלה.

תנאי קבלה: בריאות פיזית טובה

הגבלת גיל: 12

משך הקורס: כחמישה ימים – חמש צלילות מים מוגנים ושש צלילות מים פתוחים.

מחיר: 1,590 ש"ח (1,200 ש"ח לקבוצה של 4 אנשי המינימום)

המחיר כולל ציוד צלילה, ביטוח, ספר לימוד, יומן צלילות ותעודת הסמכה של פאדי.

המחירים עשויים להשתנות.

*****

לקטינים, התרגילים המחייבים לצורך ההסמכה הם כמו למבוגרים, אך יתכן ותנאים והגבלות נוספים הנוגעים לשימוש בהסמכה.