צולל הצלה

קורס  צולל הצלה(PADI Rescue Diver) הינו צעד חשוב בתהליך ההתקדמות והניסיון שלך כצולל. הוא מלמד אותך להגביר מודעות לצוללים אחרים, משפר את יכולת התגובה שלך ומגביר משמעותית את הביטחון העצמי שלך בין אם זה בטיפול במקרים פשוטים או במצבי חירום. קורס צולל הצלה, הינו קורס מוערך ביותר המקנה לך את ההכנה הפיזית והנפשית ההכרחית למניעה, צפייה ובמידת הצורך טיפול בתאונות צלילה. הכרת הטכניקות הבסיסיות בהצלה ועזרה ראשונה יגבירו את המודעות שלך למצבי חירום בצלילות תוך כדי שיפור כישורי צלילה.

הקורס מורכב משלושה חלקים עיקריים: פיתוח הידע התיאורטי בלימוד עצמי, שיעורים מעשיים לפיתוח טכניקות ספציפיות בהצלת חיים ותרחישי הצלה בסביבה טבעית המדמים תאונות צלילה.

במהלך הקורס תלמד את העקרונות והטכניקות למניעה, צפייה וטיפול במצבי חירום בצלילה, בעיקר בזכות היכולת שלך לזהות מצבי לחץ אצל צוללים או תקלות בציוד. תלמד לנתח את המצב ולהגיב נכון במתן עזרה ראשונה וביישום נהלי העזרה ראשונה והחייאה בצולל בהכרה או חסר הכרה מתחת או מעל לפני המים.

בחינה בכתב הינה השלב הסופי בקורס.

לאחר הסמכתך כצולל הצלה נפתחת בפניך הדרך לקריירה מקצועית של פאדי:

הצעד הבא הינו קורס דייבמסטר – השלב המקצועי הראשון בארגון. הסמכתך כצולל הצלה מאפשרת לך להשתתף בקורסי התמחות נוספים ולהגיע לרמת מסטר סקובה דייבר (צולל ספורטיבי בכיר), הרמה הגבוהה ביותר הקיימת לצולל הספורטיבי.

תנאי קבלה:

  • הסמכה כצולל מים פתוחים מתקדםפאדי או שווה ערך
  • תעודת הסמכה של EFR או שווה ערך (ניסיון במתן החייאה, עזרה ראשונה ושנייה)

הגבלת גיל: 12

משך הקורס: 2-3 ימים

מחיר: 1,200 ש"ח

המחיר כולל ציוד צלילה ותעודת הסמכה של פאדי.

המחירים עשויים להשתנות.

*****

עבור קטינים התנאים המחייבים בקורס זהים לאלו של המבוגרים, אך עלולות להיות הגבלות נוספות.