האם אי פעם רצית לחקור עולם אחר? לחוות תחושות של חוסר משקל ולנשום מתחת למים? ספורט הצלילה מציע לך חוויה בסביבה מרתקת תוך דגש על הרגשה טובה ומגע עם הטבע קורס צלילה . מועדון צלילה יו-דייב מציע לך הזדמנות להכיר את העולם הזה. אצלנו  תלמד לנשום מתחת לפני המים יותר מהר ממה שחשבת!
צוות מיומן ומדריכים מצוינים יטפלו בך בצורה המקצועית ביותר.

יו-דייב הינו מועדון פלטינום  של ארגון צלילה IANTD , ארגון הצלילה הגדול בעולם. אנו מציעים מגוון רחב של  קורס צלילה , כולל קורס צלילה להכשרת מדריכי צלילה. IANTD מספק חומרי לימוד איכותיים ושומר על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. בסיום קורס צלילה תקבל תעודה בינלאומית המוכרת במועדוני צלילה ברחבי העולם.

קורס צלילה באילת בזמן החופשה מהווה פעילות מיוחדת שאפשר לעשות עם כל המשפחה, עם חברים או לבד עם הצוות שלנו שתמיד מוכן לשתף את הידע שלהם. אנו נוביל אותך אל תוך עולם קסום לחוויה בלתי נשכחת. צלול בים האדום, תהנה מכל קורס צלילה וחקור את האפשרויות המחכות לך בממלכה התת ימית. ההרפתקה ממש לפניך!

אם אתה תוהה איזה מבין מגוון הקורסים מתאים לך, להלן מספר הסברים קצרים:

קורסי צלילה למתחילים: תחוו תחושות חדשות.

קורסי צלילה אלו מעניקים לך את החוויה הראשונה של נשימה מתחת למים ומאפשרים לך הזדמנות לגלות את עולם התת ימי. הקורסים הנפוצים ביותר הם קורס "מים פתוחים" וקורס "צולל סקובה" (למי שממהר).

 

קורסי צלילה למתקדמים  קורסי התמחות: המשיכו עם ההרפתקה התת ימית.

אם אתה כבר צולל ומעוניין להעשיר את חווית הצלילה שלך, קורסי צלילה למתקדמים מציעים תכניות מגוונות (בדרך כלל קצרות) שיאפשרו לך לשפר את טכניקות הצלילה ולהרחיב את הידע שלך בעולם הימי. תגלה תחביבים חדשים דרך קורס "מים פתוחים מתקדם", קורסי התמחות, קורסי "צולל הצלה"…ואולי תקבל את ההכשרה הגבוהה ביותר בקרב חובבני הצלילה: צולל מאסטר!

קורסי צלילה מקצועיים: שנה את חייך, תהיה מדריך צלילה.

אם התמכרת לצלילה, כמונו, ורוצה להפוך אותה למקצוע שלך, בחר בקורס מקצועי של IANTD . תוך מספר חודשים תקבל את רישיון המדריך הצלילה ותחלוק את התשוקה שלך בהשגחת צוללנים והוראתם. בכדי להגיע לרמה הזו, יש צורך בשני קורסים עיקריים: קורס "דייב-מאסטר" וקורס מדריכים.

קורסי צלילה טכנית: עבור את הגבולות

צלילה טכנית אינה מתאימה לכל אחד אבל, אם אתה אוהב ספורט "אקסטרים" והנך צוללן מצוין, תוכל להגיע לאן שכמעט אף אחד לא הגיע לפניך ולחקור את עומקי העולם התת ימי המיסתוריים. תרגיש את האדרנלין!

כדי להתכונן לקורס הצלילה שלכם ולפני הגעתכם ליו-דייב, אתם יכולים לרשום את עצמכם בצורה הבאה :

ראשית, עליכם למלא את טופס הצהרת בריאות: יידרש אישור רפואי מרופא אם גילכם מעל 45.

אם עניתם "כן" לאחת השאלות, אתם צריכים לראות רופא צלילה על מנת למלא את החלק השני של טופס הצהרת הבריאות עם חתימת ההסכמה שלו.

לרשותכם גם טופס ההרשמה כדי לתת לנו את הפרטים שלך והתאריך של קורס הצלילה שלך.

כאשר זה נעשה, לאחר מילוי הטפסים אפשר לשלוח אותם ל- info@udive.org